אירועים ופעילויות

תערוכות בתחנה

מעבר לאוכל, אירועים וחוויה התחנה היא גם מקום של תרבות. אנחנו מזמינים אתכם לגלריה הייחודית שלנו שבה מוצגות תערוכות מתחלפות בסוגי אמנות שונים ומגוונים. הכניסה תמיד חופשית, והחוויה מובטחת.

tape-art-%d7%aa%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%9b%d7%aa-%d7%90%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%aa%d7%97%d7%a0%d7%94-05-1-17-15-2-17

החל מה5.1.17 ועד ל15.2.17 נארח בגלריה שבתחנה הראשונה את תערוכתן של סוניה וברוניה בניגלר, אמניות אשר יוצרות דיוקנים של דמויות מפורסמות באמצעות שימוש בדבק בלבד, כפי שניתן לראות בסרטון ההמחשה המצורף. התערוכה תהיה פתוחה לכל הציבור ללא תשלום בכל יום בשעות 14:00-20:00. נתראה!

https://www.youtube.com/watch?v=QVZMu4NjRN8

כמה ימים לפני שהן מגיעות לתחנה, ישבנו עם סוניה וברוניה לראיון קצר. הנה מה שאמרו האמניות המוכשרות

ש: ספרו קצת על עצמכן.
ת: נולדנו למשפחת ציירים בסנט פטרסבורג ב1993. התחלנו לצייר כבר בגיל צעיר ולמדנו בבית ספר לאמניות. משם הגענו לתחרויות ציור רבות בסנט פטרסבורג ובמוסקבה. ב2010 עשינו עלייה ועברנו לתל אביב.

ש: היכן למדתן אומנות ובאילו חומרים אתן משתמשות?
ת: כשהגענו לארץ, התחלנו לקחת שיעורים פרטיים אצל ציירים ישראליים ובינלאומיים. בין היתר למדנו בז'נבה (שוויץ), פרנקפורט (גרמניה), מילאנו (איטליה) ופריז (צרפת).
השתמשנו בחומרים שונים, בין היתר ציירנו על בדים עם שמן ואקריליק וגם על פסטל.
ב2010 ניסינו טכניקה חדשה שנקראת Tape Art וזה הצליח "לשגע" אותנו. מדובר באמנות של חגיגה שיש בה הרבה שיגעון, ריקוד ושמחה ושם באמת מצאנו את עצמינו.

ש: מהיכן מגיעה ההשראה האמנותית שלכן?
ת: ציירנו פורטיירטים על בדים עם שמן וזה היה רגיל ומשעמם. כשהתחלנו לעשות פורטיירטים עם דבק זה שינה אותנו ואת הסתכלותינו על האמנות. עכשיו אנחנו מסתכלות על האמנות כפנאי ולא כעבודה.

ש: איפה בעולם התקיימה התערוכה שלכן?
ת: התערוכה הראשונה שלנו התקיימה אצל אספן אמנות מפורסם בלונדון, כאשר שם ראו אותנו וקנו לראשונה עבודות שלנו. האספן הזה הלך לעולמו אבל נזכור אותו ואת מה שעשה עבורינו תמיד.
אחרי לונדון קיבלנו הרבה הצעות באירופה, ועשינו את התערוכה בשוויץ (בשיתוף בנק מקומי), בגלריות בגרמניה, באיטליה והרבה גם ברוסיה. העבודות שלנו נקנו באירופה, אמריקה, יפן, סינגפור, דרום אפריקה וכו'.