אירועים ופעילויות

תחנת הילדים

התחנה מזמינה אתכם לגלות עולם שלם של חוויות והרפתקאות לילדים ולכל המשפחה בתחנת הילדים! מתחם עצום וצבעוני עם המון פעיליות מיוחדות ומגוונות מלאות באושר ושמחה – הצטרפו אלינו לחגיגה ולאטרקציות שהילדים לא ישכחו לעולם!

  • רכבת הילדים – מזמינים אתכם ליהנות מנסיעה ייחודית וחווייתית ברחבי התחנה בהעתק מקורי של רכבת קיטור מ- 1889 – היחיד מסוגו בישראל.
  • הקרוסלה – קרוסלה נוסטלגית ייחודית בארץ – 30 סוסים אציליים ומספר כרכרות מרווחות בחוויה קסומה מעולם האגדות – מתאים לכל גיל!
  • ג'ימבוספורט – בדצמבר 2015 הגיעה בשורה חדשה לירושלים – אוהל הג'ימבוספורט נפתח!
    אוהל ענק מלא בפעילויות לילדים ולקטנטנים! מזמינים אתכם לבילוי של שעות המשלבים אתגר, ספורט, הנאה וצחוק, עם טיפוס על קירות, קפיצה על מתנפחים, מתקני חבלים ועוד המון פעילויות מהנות לחיזוק ושיפור הכושר של הילדים. מתאים לילדים מגיל שנתיים ועד 12!
    פתוח מידי יום בין 10:00 – 20:00. * בימי שבת לא תהיה מכירת כרטיסים במקום, יש להצטייד בכרטיסים במעוד מועד.
  • בנג'י טרמפולינה – כל הילדים קופצים! מתקן הבנג'י טרמפולינה מתאים לגילאי 5 ומעלה ומקנה חוויית ריחוף וקפיצה מלאת אדרנלין וכיף!
  • משחקי לייזר טאג – לרשותכם נשק לייזר חדיש, בעל טווח פגיעה של עד 500 מטר. על מנת להצליח במשמימה עליכם לבצע תכנון מעמיק ואיכותי הכולל חלוקת תפקידים, חשיבה אסטרטגית, עבודת צוות, דבקות במטרה והמון כיף! הכניסה לילדים מגיל 8!
  • עולם הרכבות – מוזיאון הרכבות הגדול במזרח התיכון הנמצא בקרון רכבת אמיתי! הצטרפו לעולם של רכבות וקטרים חשמליים הנוסעים במסילות קסומות ומפתיעות – אל תפספסו!

שעות פתיחה : 10:00-19:00, שישי 10:00- חצי שעה לפני כניסת שבת. שבת 10:00-20:00
(ניתן גם לקיים ימי הולדת ואירועים במקום).
מתקנים שעות פעילות: כל יום 10:00-22:00.

לפרטים נוספים לחצו כאן

children-2