אירועים ופעילויות

ספורט וחיים בריאים

unnamed-2

התחנה הראשונה מאמינה בשמירה על אורח חיים בריא ולכן הכנו לכם תוכנית ספורטיבית שמתפרסת על כל ימות השבוע וכוללת מגוון תחומי ספורט רחב. מעבר לכך, בתחנה יש שורת עסקים ומסעדות שיסייעו לכם לשמור על אורח חיים בריא, ביניהם ניתן למנות את Re:Bar, פרש קיטשן, טבע קסטל וכמובן סאקוני.

לו"ז הפעילות הספורטיבית בתחנה:

ימי ראשון, 08:00-09:00, התעמלות שטח לגברים עם אברהם אהלמן. תיאור: האימון יספק סביבה מעודדת לגברים ברמות כושר מגוונות לדחוף את עצמם לפיתוח מודעות לבריאותם. מדובר בתרגילים הקלים ללמידה אבל יכולים להפוך לקשים יותר, לפי בחירת כל אחד מהמתאמנים

ימי ראשון, 18:00-19:00, יוגה BEFLEX

ימי שני, 18:00-19:00, אימון כוח BEFLEX.

ימי שלישי, 08:00-09:00, שיעור יוגה עם חגית לנטון.

ימי שלישי, 18:00-19:00, שיעור מתיחות BEFLEX.

ימי רביעי, 07:00-08:00, אימון חיטוב HIIT עם אליסון פולוק

ימי רביעי, 19:00, קבוצות ריצה עם גיא סבו מסאקוני

ימי חמישי, 08:00-09:00, צ'י קונג עם אילה. השיעור מתקיים בעמידה, ומתאים לכל אדם ובכל גיל. מטרת התרגול היא לטפח את הבריאות על פי עקרונות הרפואה הסינית העתיקה. התנועות מתבצעות בקלות מתוך הקשבה ותשומת לב לנשימה וליציבה.

ימי חמישי, 18:00-19:00, אימון כוח BEFLEX.

ימי שישי, 08:00-09:00, שיעור פילאטיס עם רוחה פג.

שיעורי הבוקר (למעט הפילאטיס בשישי שמוצע בחינם) עולים 20 ש"ח, ושיעורי הערב מתקיימים בחינם.

הכר את המורה:

אליסון פולק - "שמי אליסון פולק ואני מאמנת אישית (National Academy of Sports Medicine) וגם עובדת סוציאלית. אני אוהבת התעמלות, כושר וגם תזונה. אני מעוניינת לעזור לאנשים להשיג את מטרותיהם הקשורות לכושר ולתזונה. אני מאוד מתלהבת מהיתרונות של High Intensity Interval Training (HIIT), שכוללים מאמץ קשה ואינטנסיבי ואחריהם הפסקות של מנוחה. היתרונות של HIIT כוללים שיפור ברמת תפקוד הלב, וגם המשכיות של שריפת קלוריות ושומנים, אפילו 24 שעות אחרי אימון הHIIT."

אברהם הלמן - "גדלתי כחובב בייסבול בלוס אנג'לס ולמדתי בקוג' UC San Diego. למדתי הרבה על אימון משקולות בקבוצת הבייסבול של הבית ספר והתחלתי לאמן שחקנים בקבוצה וגם כמה משותפיי. לאחר שסיימתי את הקולג' עברתי לישראל והתחלתי ללמוד בישיבת "אש התורה", בה אני נמצא ב-3 השנים האחרונות. בתחילת 2016 התחלתי ללמוד בריאות ואיכות חיים בתוכנית "אש בריאות" שבישיבתי. אני מעביר שני אימונים בעיר העתיקה בכל שבוע שמאפשרים לתלמידים להכיר את גישת התורה לבריאות וכושר. אני יוצר אווירה קבוצתית מעודדת כדי להוציא את המיטב מתלמידיי".

אילה גרייצר - עוסקת בצ'י קונג ובטאי צ'י מעל 25 שנים ולמדה אצל מיטב המורים בארץ ובעולם. עוד פרטים על השיטה באתר "נפלאות" www.nifflaot.co.il.