אירועים ופעילויות

תחנת הספורט

Hero

התחנה הראשונה מאמינה בשמירה על אורח חיים בריא ולכן הכנו לכם תוכנית ספורטיבית שמתפרסת על כל ימות השבוע וכוללת מגוון תחומי ספורט רחב. מעבר לכך, בתחנה יש שורת עסקים ומסעדות שיסייעו לכם לשמור על אורח חיים בריא, ביניהם ניתן למנות את Re:Bar, פרש קיטשן, טבע קסטל וכמובן סאקוני.

לו"ז הפעילות הספורטיבית בתחנה:

ימי שני, 18:00-19:00, זומבה עם ורוניקה מלניק

ימי שלישי, 19:00-20:00, קיק בוקס עם לינור רוזנברג

ימי שלישי, 20:00-23:00, זוק למבדה עם תמרה שטרן

לאירוע הפייסבוק לחצו כאן: https://goo.gl/rr6zu8

ימי רביעי, 07:00-08:00, אימון חיטוב HIIT עם אליסון פולוק. ההשתתפות בעלות 20 ש"ח.

ימי רביעי, 18:30-22:00, אקרויוגה ג'אם

לאירוע הפייסבוק לחצו כאן: https://goo.gl/JhnKcz

ימי חמישי, 08:10-09:00, צ'י קונג עם אילה. השיעור מתקיים בעמידה, ומתאים לכל אדם ובכל גיל. מטרת התרגול היא לטפח את הבריאות על פי עקרונות הרפואה הסינית העתיקה. התנועות מתבצעות בקלות מתוך הקשבה ותשומת לב לנשימה וליציבה. ההשתפות בעלות 30 ש"ח.

ימי שישי, 09:00-10:00, שיעור פילאטיס עם רוחה פג.

ימי שישי, 13:00, מעגל בריידקאנס ברחבה המרכזית

שיעורי הבוקר (למעט הפילאטיס בשישי שמוצע בחינם) בתשלום.

הכר את המורה:

אליסון פולק - "שמי אליסון פולק ואני מאמנת אישית (National Academy of Sports Medicine) וגם עובדת סוציאלית. אני אוהבת התעמלות, כושר וגם תזונה. אני מעוניינת לעזור לאנשים להשיג את מטרותיהם הקשורות לכושר ולתזונה. אני מאוד מתלהבת מהיתרונות של High Intensity Interval Training (HIIT), שכוללים מאמץ קשה ואינטנסיבי ואחריהם הפסקות של מנוחה. היתרונות של HIIT כוללים שיפור ברמת תפקוד הלב, וגם המשכיות של שריפת קלוריות ושומנים, אפילו 24 שעות אחרי אימון הHIIT."

לינור רוזנברג היא מדריכה מוסמכת של ACE (ארה"ב) ווינגייט (ישראל). היא מאמנת יחידים באימונים באוויר הפתוח, בין היתר בתחומים ספינינג, יוגה, גוף, Sculpt, Kickbox, Trx, פילאטיס ... וכל דבר אחר שאפשר לשלב בשיעורים.
כשאינה מזיעה, לינור אוהבת בישול, אפיה, ומנסה להיאבק על המקום שלה בספה מול החתול והכלב שלה - קרב אבוד מראש.

אילה גרייצר - עוסקת בצ'י קונג ובטאי צ'י מעל 25 שנים ולמדה אצל מיטב המורים בארץ ובעולם. עוד פרטים על השיטה באתר "נפלאות" www.nifflaot.co.il.